[ terminy festiwali punkowych ]

2016
8-9.04.2016 Fuck Fascism Fest vol.4 Poznań- Rozbrat
23. IV. 2016 TRENUJEMY NAWET W DESZCZ # 18
26-28.05.2016 Punx Piknik Wrocław Wagenburg
24/25 czerwca 2016 Ultra Chaos Piknik vol. 8 facebook.com/events/826026670784042/
1-2 lipca 2016 Rock na Bagnie VI
8-9 lipca 2016 DIY Hardcore Punk Fest vol. 12 facebook.com/events/1588744311389066/
12-13.08.2016 - Punk Piknik w Tyśmienicy (Post-Bronowitze).
2-3 IX 2016 OUTSIDE FEST WOJCIESZÓW
19.11.2016 B.-B.“Nacjonalizm?NIE,DZIĘKUJĘ!”-piata edycją!

Przy natężeniu letnich imprez w końcówce czerwca i lipcu raczej trudno o daty, w którym 2 większe imprezy nie będą się pokrywały.
My już wrzuciliśmy zapowiedź pikniku: 29-30 czerwca i trzymamy się opcji ostatni weekend czerwca.

[quote=“dario punk”]Przy natężeniu letnich imprez w końcówce czerwca i lipcu raczej trudno o daty, w którym 2 większe imprezy nie będą się pokrywały.
My już wrzuciliśmy zapowiedź pikniku: 29-30 czerwca i trzymamy się opcji ostatni weekend czerwca.[/quote]

My bedziemy sie trzymali pierwszego całego weekendu lipca 8)

[quote=“Żaba”]

[quote=“dario punk”]Przy natężeniu letnich imprez w końcówce czerwca i lipcu raczej trudno o daty, w którym 2 większe imprezy nie będą się pokrywały.
My już wrzuciliśmy zapowiedź pikniku: 29-30 czerwca i trzymamy się opcji ostatni weekend czerwca.[/quote]

My bedziemy sie trzymali pierwszego całego weekendu lipca 8)[/quote]

Z Trójmiastem skonsultuj :wink:

[quote=“Żaba”]

My bedziemy sie trzymali pierwszego całego weekendu lipca 8)[/quote]

Piszą mi tu, że mam koniecznie zajrzeć na forum. :smiling_imp:
6-7 lipca to drugi łikend lipca czyli tradycyjny termin DIY Festu w Gdyni (jeśli się odbędzie, a to okaże się w niedalekiej przyszłości).

[quote=“xxxxx”]

My bedziemy sie trzymali pierwszego całego weekendu lipca 8)

Piszą mi tu, że mam koniecznie zajrzeć na forum. :smiling_imp:
6-7 lipca to drugi łikend lipca czyli tradycyjny termin DIY Festu w Gdyni (jeśli się odbędzie, a to okaże się w niedalekiej przyszłości).[/quote]

No i jasne :smiley:

Jako że i D.I.Y i Warhead wypada w terminie 7-8 lipca to zastanawiam się nad zmianą terminu Rock na Bagnie.

warheadem to bym się nie przejmował.

Ponoć ma byc petarda to sie przejmuję.

A poza tym 4Q rezerwuj termin na z Collina na Bagno :smiley:

[quote=“Żaba”]

Ponoć ma byc petarda to sie przejmuję.[/quote]

jak nie zobaczę to nie uwierzę nauczony dotychczasowymi doświadczeniami z tą imprezą.
coś czuję, że petardy to będą u mnie pod blokiem na sylwka większe.
obym się mylił.

[quote=“4Q”]

Ponoć ma byc petarda to sie przejmuję.
jak nie zobaczę to nie uwierzę nauczony dotychczasowymi doświadczeniami z tą imprezą.
coś czuję, że petardy to będą u mnie pod blokiem na sylwka większe.
obym się mylił.[/quote]

Ale termin se do nas rezerwujcie. Prawdopodobnie tydzień po Warhead i D.I.Y

No to i ja dołożę swoje 3 grosze.

MEBP Fest III odbędzie się w Maniowach prawdopodobnie 10-11 lub 11-12 sierpnia. :wink:

Proponuje dla autora tematu wypisać juz ewentualne daty festów w pierwszym poście

Wpiszę jak na 100% ustalę datę Bagna

Swoją drogą dobry temat bo my też planujemy tak jakby fest w Krakowie :slight_smile:

[quote=“Żaba”]

Wpiszę jak na 100% ustalę datę Bagna[/quote]

Termin terminem, a czy jaskółki już przepowiadają gdzie po Bagnie będziemy brodzić?

[quote=“L.4”]

Wpiszę jak na 100% ustalę datę Bagna
Termin terminem, a czy jaskółki już przepowiadają gdzie po Bagnie będziemy brodzić?[/quote]

Tak, koło Choroszczy blisko Białegostoku :slight_smile:

Czy piaseczno bedzie :question:

a co z Prefabet Fest w tym roku? bo ostatnio to tam tylko rave’y breakcoreowe, hmmm ?