Terror

o tym samym pomyslalem,nie Terror tu najważniejszy w tym klipie a publika co bardzo mi sie podoba.
Sam numer jak przesłuchalem bez teledusku i na pierdziadłach w laptopie jakoś mnie nie zachwycil.
Po podłączeniu słuchawek,odkręceniu i z teledyskiem morda mi się cieszyła i noga tupała

za mało Air Maxów i New Balance w tym klipie :wink:

do Terrora już się pewnie nigdy nie przekonam

no nie da sie na nich postac w sandalach saczac piwo hehe

Teledysk bardzo spoko. Sam kawałek też

klip dobrze się ogląda , kawałek tez w pytonga.

[size=50]sie zarymowało hehe[/size]

nowy numer "Shot of Reality"
youtube.com/watch?v=RjiDcDom … e=youtu.be

krótko i na temat.HC !

jest dobrze!!! (ale nawet nie będę się silił na obiektywizm - z Terrorem mam jak z Dezerterem - z definicji jest dobrze :mrgreen:)

robi !

Jaram się jak wszystkim od Scotta i spółki. Ale jak wyżej - u mnie z definicji z Terrorem jest dobrze :smiley:

same sad song heh jest dobrze :exclamation:

Bardzo ładne piosenki , słucha się ich w porządku ale na koncercie lepiej. Mogliby znowu odwiedzić Warszawę byłbym rad. Co do gadżetów bardzo spoko ale nie na polskie realia, torbę bym wziął ją !! Czekam na album !! 8)

dokładnie tak, od dawna ich z płyt nie słucham (poza K.O.T.F.) ale koncert chętnie bym obadał :slight_smile:

Nie ma to jak “Your Enemies Are Mine” w porannym korku.
Potem troszkę B4B i od razu lepsze nastawienie do świata.

własnie wróciłem z katowickiego Media Markt i ku mojemu zdziwieniu był na półce nowy Terror na cd - wydanie Century Media - oczywiscie zakupiłem bo cena 44 ziko to dosyc dobra cena za rzecz której jeszcze nawet w necie nie mozna wyprobowac - nie rozumiem tylko czemu wszedzie stoi ze 08.04 (century media) i 09.04 (Victory)

plyta leci take powinno byc dobrze

tego nowego Terrora w Saturnie widziałem już ponad tydzień temu, a do dzisiaj nie można tego w necie wyszukać do pożyczenia. ostatnio nawet zastanawiałem się czy mi się nie jebło na oczy i czy na 100% trzymałem w rękach TEN “Live By The Code” TEGO Terrora, bo coś tu nie gra :laughing:

w sumie to jest jest też na alledrogo w cenie z hipstermarkietu:P

oooo - dzięki za nius

cd zakupione, przesłuchane - solidna średniawa, najlepsze płyty Terror ma już za sobą

To samo kupione, posłuchane, solidność. “Keepers of the Faith” nie powtórzą ale ta płytka to taki samograj, po prostu dobrze.