The Gaslight Anthem

cos dla fanow grania w stylu Lawrence Arms ,Bouncing Souls,Against Me a nawet osmiele sie napisac Social Distortion :slight_smile:
calkiem niedawno wyszla ich plyta Sink Or Swim i musze przyznac ze bardzo mi sie podoba- taki zajebisty melancholijny punk rock ,cokolwiek to znaczy :slight_smile:

myspace.com/thegaslightanthem
youtube.com/watch?v=olwVCye_6Do
http://www.xoxorecords.com/images/artists/2.jpg

chociaz zainteresowanie zerowe to podbijam gdyz pojawila sie ich nowa plyta i jest swietna
nowy kawalek do sprawdzenia na majspejsie

sprawdz se też the riot before :wink: zacna tiunka

jezus maria, jakież to jest dobre!

jakis czas temu grali w berlinie i sobie nie moge wybaczyc ze nie pojechalem
swietna nuta

od razu wpada w ucho.

Świetnie sie tego slucha. :exclamation:

fajne
ale jednak youtube.com/watch?v=HgWzOElhs0w <3

[quote=“Bart Simpson”] Lawrence Arms ,Bouncing Souls,Against Me

[/quote]

lubie zespoły, ale tutaj trochę ich nie słuchać, osobiście mi się nie podoba, chyba za mało punkowego buta a za dużo kołysania :slight_smile:

Chyba fajniejsze jest Let Me Run też z XOXO records.

bardzo mi sie podoba !

Całkiem przyjemne granie. Takie indie nawet trochę :wink:
Mnie ten zespół w pewnych momentach przypomina takie troszkę bardziej punkowe The Killers,szczególnie ten nowy numer.Powaga.

dobre na dluzsza trase samochodem

mi sie kojarzy bardziej z jade tree czy takim strike anywhere w wersji bardziej soft

cholera ja to chciałem napisać! po prostu Bruce Springsteen dorabia na boku w Defiance, Ohio lub This Bike Is A Pipe Bomb. Kupuje.

[size=59]no nie! o tym Springsteenie jest już wspomniane na ich spejsie.[/size] :imp:

to jest najfajniejsza rzecz, jaką usłyszałem tego lata. jestem zajarany na maksa!

te kawlki na ms są ok ale Rozczulam sie przy pierwszym wiec troche za mało punkowe

Bardzo wporzo to.

Zespół wieczoru!

Ladne takie, bedzie mi gralo do snu :slight_smile:

Dobra nuta. Kurde, ale ja lubię takie granie.

;]

dosc zajebista jest ta kapela. ta nowa plyta nie schodzi od paru dni.

punknews.org/article/29575

spoko wywiad z zespołem