The Get Up Kids

Ladies and gentlemen, the rumors are true. After ten years, close to a hundred recorded songs and several trips around the world, The Get Up Kids
will be playing their last shows this summer. We’re celebrating the release of our as-of-yet-untitled live record and we’re coming around one final time. We’ll be playing gigs in the west, in the east and in the middle of the US. Our very last show will be in Kansas City, MO (our hometown) Fourth of July weekend 2005.

aja ich ani razu nie widzialem na zywo.

no to masz ostatnią okazje :slight_smile:

moj komentarz w przypadku takich kapel brzmi - jeszcze sie rozejda i reaktywuja nie raz i nie dwa :wink:

i całe szczescie ,ze sie rozpadaja - te 2 ostatnie wydawnictwa były straszne :open_mouth:

a mnie sie podobala ostatnia plyta. za to przedostatnia byla zajebiscie potworna.

zgadzam się z necroticusem
bez takich patentów nie można zrobić wielkiego powrotu po latach

proponuję zeby pomiedzy florydą a georgią wystąpili w strasznym dworze katowice, a tak swoją drogą szkoda że to już koniec, ale raczej z tego powodu, że nie będę miał już okazji ich ujrzec na żywo, bo ich dwie sotatnie płyty (choć niektóre kawałki całkiem znośne) to nie mogą się równać z ‘somethin to write to home about’ i wątpliwe czy gdyby garli dalej to nagraliby coś równie fajnego. Zgadzacie się? A tak rozpadną się, popróbują sił na własny rchunek(oj zapowiadają się nowe kapele) pewnie im nie wyjdzie i dojdą do wniosku, że GUK to było jednak to i znów się zejdą i nagrają zarąbistą płytę, no a potem to ten koncert w katowicach będzie już na pewno…

zgadzam sie ze ich dwie ostatnie plyty to pozal sie boze… ale na rzeczony koncert bym sie pierwszy pisal gdyby byl w blizszej lub dalszej okolicy. wielki band. choc im starsze plyty tym lepsze… patrzac na ich brzuchy i lata w metryce - nie wydaje mi sie zeby sie zeszli… raczej czesc zalozy nowa kapele. oby nie grunge :slight_smile:

infomuzyka.pl/Muzyka/1,92326 … a_emo.html

he he

Przeczytalem te wywiad jakis czas temu. Ten fragment o przepraszaniu rządzi. Chociaż to powinni raczej powiedzieć goście z AFI :wink:

red letter day i love reality !

youtube.com/watch?v=wVbFM06hvbs

youtube.com/watch?v=cqpn6_w2 … re=related podstarzali, otyli i przerażeni.

mój ulubiony kawałek !

Nieźle się posunęli. :smiley:
“Ten Minutes” fajny, jak dla mnie za dużo mieli hiciorów żeby wybrać ten jeden najlepszy.

patrzac na nich teraz i porownujac z tym to az zal dupe sciska
youtube.com/watch?v=gw7BO__f … re=related

widziałem ich gdy byli w najlepszej formie. nigdy tego występu nie zapomnę.
reunion niepotrzebny.