Tool - Fear Inoculum [2019]

dostałem od ziomka taki oto rap:
tool - vicarious
i co wy na to?

zaraz sprawdze, cholernie dlugie to musi byc, skoro plik ma 16 mb.

Dla mnie wypas, ale przyjdzie tu zaraz taka jedna “ósemka” i opierdoli ich konkretnie… Chyba, że już mu się nie chce :wink:

w sumie typowy tool, ale to dobrze, bo numer jest naprawde bardzo ok.

numer jest spoko, milo sie slucha, ale jest strasznie wtorny i typowy, sama nie wiem czy z braku pomyslow, czy tylko sie tak wydaje przez duzą charakterystyczność

skądże, nie moge zawieść moich fanów
tak jak mój proroczy umysł przewidział numer słaby, po linii lateralus, prog-rockowy klimacik dla gejów w sweterkach, studentów bibliotekoznawstwa i smutnych licealistów
słuchałem go kilkakrotnie i absolutnie nic mnie ruszyło, nawet pół sekundy mi nie zapadło w pamięć. bezpłciowość 10/10
może i ogólnie nie jest to zły numer, jakby go np nagrał szymon wydra & carpe diem, ale od toola możnaby więcej wymagać i ja wymagam, a tego nie dostaje, więc płyty nawet słuchać mi sie nie chce w całości 8)

[quote=“8”]

tak jak mój proroczy umysł przewidział numer słaby, po linii lateralus, prog-rockowy klimacik dla gejów w sweterkach, studentów bibliotekoznawstwa i smutnych licealistów
słuchałem go kilkakrotnie i absolutnie nic mnie ruszyło, nawet pół sekundy mi nie zapadło w pamięć. bezpłciowość 10/10
może i ogólnie nie jest to zły numer, jakby go np nagrał szymon wydra & carpe diem, ale od toola możnaby więcej wymagać i ja wymagam, a tego nie dostaje, więc płyty nawet słuchać mi sie nie chce w całości 8)[/quote]

jeden w tym plus, ze nie bedziesz sie juz musial glowic nad koncertem w katowicach :stuck_out_tongue:

i tak sie nie głowiłem za bardzo
raz widziałem i mi styka, a i tak za dużo lateralus było :wink:

[quote=“8”]
tak jak mój proroczy umysł przewidział numer słaby, po linii lateralus, prog-rockowy klimacik dla gejów w sweterkach, studentów bibliotekoznawstwa i smutnych licealistów [/quote]

o kurwa…
ide szukać swetra i lece do biblioteki po ostatni numer ‘Adama’ bo kawałek daje rade.

to ciekawe woluminy mają w zbiorze :laughing:

całego albumu bym odraz nie przekreślał, ale ten numer jakiś taki za bardzo toolowaty i bez polotu - faktycznie spokojnie moglby sie znalesc na lateralusie … jeśli to ma być “hicior” z tej płyty (w sensie singiel) to wypada słabo w porównaniu z poprzednimi. zostaje czekac na cała płyte

no to są dwa numery 8)

myspace.com/toolsnewalbum

…same kradzieje w tym internecie :laughing:

[quote=“Franco Begbie”]
myspace.com/toolsnewalbum

…same kradzieje w tym internecie :laughing:[/quote]

ale chamowa :smiley:

jak ten ‘jambi’ to jest kawałek tool’a to ja jestem święty turecki…

cos jest nie tak - dwa numery “vicarious” + kurewsko z kolei nie toolowy “jumbi” - jak ja nie znosze netu za to - czekam do 4 maja i reszte mam w dupie :wink:
pozdr

nareszcie muza dla mnie! 8)

nie rozumiem dlaczego ten drugi utwor mialby byc nie-toolowy. moze jest troche inny, ale jak dla mnie to bez problemu idzie rozpoznac toola. oba mi sie bardzo podobaja, czekam na nowa plyte i zaczynam sie zastanawiac, czy jednak nie jechac na koncert :slight_smile:

To co jest na myspace to nie jest żaden Tool :slight_smile:
Właśnie słucham nru zassanego z yousendit i to jest coś zupełnie innego niż ten “Vicarious” na myspace :slight_smile: Dla mnie Tool to klasa sama dla siebie.
Bilet na gig juz leży na półce.
Do “8”: stary, chyba powinieneś posłuchac tego nru jeszcze raz, chyba, że przypieprzasz się tylko dla zasady. Początek jest z pewnością cytatem z ich twórczości i nr jest bardzo toolowy, ale na pewno nie jest wtórny.
Zresztą chyba każdy oczekuje po kolejnych płytach swoich idoli czegoś typowego i charakterystycznego dla ich stylu poszerzonego o nowe elementy i to z pewnością otrzymujemy w “Vicarious” i pewnie otrymamy wraz z nową płytą Tool.
Pozdrawiam!!

[quote=“kizer”]dostałem od ziomka taki oto rap:
tool - vicarious
i co wy na to?[/quote]

TOOL nie jest niczym odkrywczym zupelnie nie rozumiem jarania sie ta zrockowana mierna kalka tuzow amerykanskiego noise.
Niby super produkcje z niezlymi wkretami,ale wszystko gdzies juz to bylo…juz to ktos gral…
Sorki moze uraze kilka osob ale dla mnie TOOL jest badziewem ,tak jak nju metal.I tan wokalista z chujowa maniera…

nie przesadzaj men