Tool - Fear Inoculum [2019]

[quote=“Yoś”]

nie przesadzaj men[/quote]

to tylko rzecz gustu,przedstawiam swoje zdanie i nikt mnie nie przekona do tego ze zespol ten jest super…men

[quote=“QbaQ”] TOOL nie jest niczym odkrywczym zupelnie nie rozumiem jarania sie ta zrockowana mierna kalka tuzow amerykanskiego noise.
Niby super produkcje z niezlymi wkretami,ale wszystko gdzies juz to bylo…juz to ktos gral…
Sorki moze uraze kilka osob ale dla mnie TOOL jest badziewem ,tak jak nju metal.I tan wokalista z chujowa maniera…[/quote]

Którzy to Ci tuzowie?? Co było?? Kto grał??
Mnie nikt natomiast nie jest w stanie przekonać, że Tool jest miernym zespołem, bo tak po prostu nie jest.

[quote=“QbaQ”]
Niby super produkcje z niezlymi wkretami,ale wszystko gdzies juz to bylo…juz to ktos gral…[/quote]

gdzie? podziel sie nazwami… a jesli nawet to co z tego? malo co juz nie bylo grane.

[quote=“jerry’s kid”]

[quote=“QbaQ”]
Niby super produkcje z niezlymi wkretami,ale wszystko gdzies juz to bylo…juz to ktos gral…[/quote]

gdzie? podziel sie nazwami… a jesli nawet to co z tego? malo co juz nie bylo grane.[/quote]

prosze… np tgrec.com/bands/index.php

Jak dla mnie to sama produkcja eliminuje wszelkie wątpliwości. To nie może być Tool i choć numer próbuje mieć cechy typowego tooolowego kawałka, to jednak słychać, że to nie ten poziom grania. Kto uważa inaczej, ten chyba toola nigdy nie słyszał…

Zresztą tytuł mówi sam za siebie.

dokładnie.
kto ma choć troche czuły słuch ten wie, że ani brzmienie ani konstrukcja ani (nudna zresztą) kompozycja ‘jambi’ koło tool’a nawet nieleżała…

co do ‘vicarious’, to kawałek rzeczywiście ma elementy które mógłbym nazwać wtórnymi, ale sama sekcja rytmiczna tego kawałka (całego kurwa kawałka) jest pojebana i słychać w tym mega postep. nie obawiam się o nowe nagranie, niejeden niedowiarek padnie na kolana pewnie… :wink:

[quote=“teddyhc”]
Jak dla mnie to sama produkcja eliminuje wszelkie wątpliwości. To nie może być Tool i choć numer próbuje mieć cechy typowego tooolowego kawałka, to jednak słychać, że to nie ten poziom grania. Kto uważa inaczej, ten chyba toola nigdy nie słyszał…

Zresztą tytuł mówi sam za siebie.[/quote]

Tak sie akurat sklada, ze na plycie ma byc numer pod takim tytulem.

Cala tracklista:
1.VICARIOUS
2.JAMBI
3.WINGS FOR MARIE (PT 1)
4.10.000 DAYS (WINGS PT 2)
5.THE POT
6.LIPAN CONJURING
7.LOST KEYS (BLAME HOFMAN)
8.ROSETTA STONED
9.INTENSION
10.RIGHT IN TWO
11.VIGINTI TRES

co nic nie znaczy…
sciągnąłem nowe kawałki rhcp ostatnio, tytuły pasują ale dźwieki jaki usłyszałem to napewno nie było to rhcp. ktoś sie spina przed wydaniem płyty i wrzuca gówno w siec ot co…

bardzo mi sie ten numer podoba a tekst juz wgole dopelnia calasci

maciek a.k.a 8 - he he :slight_smile: jak zwykle nrzeka wiec sie nie liczy :stuck_out_tongue:

QbaQ - rozumiem ze Ci sie nie podoba ale po co odrazu tworzyc do tego ideologie…

[quote=“QbaQ”]

nie przesadzaj men
to tylko rzecz gustu,przedstawiam swoje zdanie i nikt mnie nie przekona do tego ze zespol ten jest super…men[/quote]

no właśnie, więc skoro to rzecz gustu, to nie produkuj takich obiektywnych stwierdzeń, jak “wokalista z chujową manierą” bo choćby dla mnie ona nie jest chujowa

[quote=“Yoś”]

nie przesadzaj men
to tylko rzecz gustu,przedstawiam swoje zdanie i nikt mnie nie przekona do tego ze zespol ten jest super…men
no właśnie, więc skoro to rzecz gustu, to nie produkuj takich obiektywnych stwierdzeń, jak “wokalista z chujową manierą” bo choćby dla mnie ona nie jest chujowa[/quote]

rzeczą gustu jest twierdzenie ze ktos ma chujowa maniere wokalna
a jak nie wiesz co oznacza slowo gust to polecam slowniki
zas forum jest dla wszystkich chcacych wyrazic opinie o czyms/kims.
A jesli wyrazam o kims opinie tu np o wokaliscie TOOL i jak mi sie(nie) podoba jego wokal to nie ukrywajmy jest to subiektywizm,polecam slowniki jak wyzej :smiley: man

ten vicariuos to jakis incubus

[quote=“QbaQ”]rzeczą gustu jest twierdzenie ze ktos ma chujowa maniere wokalna
a jak nie wiesz co oznacza slowo gust to polecam slowniki
zas forum jest dla wszystkich chcacych wyrazic opinie o czyms/kims.
A jesli wyrazam o kims opinie tu np o wokaliscie TOOL i jak mi sie(nie) podoba jego wokal to nie ukrywajmy jest to subiektywizm,polecam slowniki jak wyzej :smiley: man[/quote]

a co to jest słownik?
nie napisales, że “nie podoba ci sie maniera wokalisty, ktora brzmi dla ciebie chujowo” wiec wydawalo mi sie to bardziej obiektywną opinią, ale chuj z tym.
i daruj sobie tego mena, bo nawet nim nie jestem

[quote=“Czesław”]To co jest na myspace to nie jest żaden Tool :slight_smile:
Właśnie słucham nru zassanego z yousendit i to jest coś zupełnie innego niż ten “Vicarious” na myspace :slight_smile: Dla mnie Tool to klasa sama dla siebie.
Bilet na gig juz leży na półce.
Do “8”: stary, chyba powinieneś posłuchac tego nru jeszcze raz, chyba, że przypieprzasz się tylko dla zasady. Początek jest z pewnością cytatem z ich twórczości i nr jest bardzo toolowy, ale na pewno nie jest wtórny.
Zresztą chyba każdy oczekuje po kolejnych płytach swoich idoli czegoś typowego i charakterystycznego dla ich stylu poszerzonego o nowe elementy i to z pewnością otrzymujemy w “Vicarious” i pewnie otrymamy wraz z nową płytą Tool.
Pozdrawiam!![/quote]

słuchaj czesław
ja tu nie słysze typowego dla toola stylu, bo nie słysze nawiązań do aenimy i wcześniejszych dokonań, słysze natomiast prog-rockowe gejowskie pitolenie na nie najwyższym poziomie, jak chce słuchać dobrego proga to wrzucam king crimson, a nie toola, który od lateralus sie chyba nasłuchał zadużo "thrak"i "deconstruction of light"
nie bede sie jarał słabym i nudnym numerem, tylko ze względu na to, że to tool
tool srul
od lateralus gówno grają, przeegzaltowali sie i zaczęli muzycznie bełkotać, ja tego nie kupuje, a wy możecie, wasza sprawa, przecież nie zabraniam nikomu słuchania tego

Dzięki :wink:

[quote=“8”]

[quote=“Czesław”]To co jest na myspace to nie jest żaden Tool :slight_smile:
Właśnie słucham nru zassanego z yousendit i to jest coś zupełnie innego niż ten “Vicarious” na myspace :slight_smile: Dla mnie Tool to klasa sama dla siebie.
Bilet na gig juz leży na półce.
Do “8”: stary, chyba powinieneś posłuchac tego nru jeszcze raz, chyba, że przypieprzasz się tylko dla zasady. Początek jest z pewnością cytatem z ich twórczości i nr jest bardzo toolowy, ale na pewno nie jest wtórny.
Zresztą chyba każdy oczekuje po kolejnych płytach swoich idoli czegoś typowego i charakterystycznego dla ich stylu poszerzonego o nowe elementy i to z pewnością otrzymujemy w “Vicarious” i pewnie otrymamy wraz z nową płytą Tool.
Pozdrawiam!![/quote]

słuchaj czesław
ja tu nie słysze typowego dla toola stylu, bo nie słysze nawiązań do aenimy i wcześniejszych dokonań, słysze natomiast prog-rockowe gejowskie pitolenie na nie najwyższym poziomie, jak chce słuchać dobrego proga to wrzucam king crimson, a nie toola, który od lateralus sie chyba nasłuchał zadużo "thrak"i "deconstruction of light"
nie bede sie jarał słabym i nudnym numerem, tylko ze względu na to, że to tool
tool srul
od lateralus gówno grają, przeegzaltowali sie i zaczęli muzycznie bełkotać, ja tego nie kupuje, a wy możecie, wasza sprawa, przecież nie zabraniam nikomu słuchania tego[/quote]

Nie słuchaj, nie jaraj się.
Nie znam płyty KC “Deconstruction of light”. Chyba wyłazi moja ignorancja :wink:

[quote=“8”]
tool srul
od lateralus gówno grają, przeegzaltowali sie i zaczęli muzycznie bełkotać[/quote]

i wnioskujesz to po uslyszeniu jednego, pierwszego nowego od czasu wydania lateralus utworu?

obstawiam, że chodziło o całego Lateralusa czy jak mu tam.

nie wiem czy to lepiej czy gorzej :open_mouth:

dla mnie lateralus jest bombowy i chociaz ten nowy numer pobrzmiewa mi troche ‘a perfect circle’, w sensie jest taki przejebanie radosny w porownaniu z numerami z aenimy czy lateralusa to i tak nie watpie, ze szykuje sie gruba rzecz…

a dla mnie nie jest bombowy, po słuchaniu aenimy przez bite dwa lata non stop spodziewałem sie czegoś lepszego i innego, ale sie zawiodłem
taki tool jak obecnie jest dla mnie nie do przyjęcia
takie tam pioseneczki, nothing special