Tool - Fear Inoculum [2019]

:laughing:

az normalnie sprawdzilem tego King Crimson drogi Macku i…
i tylko sie utwierdzilem w przekonaniu ze opinie sa jak dupa, kazdy ma swoja…
pewnie bym laterlausa tyle nie sluchal gdyby sie tak mieli nasluchac crimsonow, choc przyznaje ze tez wole Aenime

brand new tool in megaupload rec. out now :smiley:
internet to zlo :smiley:
calkiem tulowy… kulowy znaczy sie :wink:

nie liczyłbym, że Tool jeszcze kiedyś pokaże coś w stylu “sober” czy “prison sex”. Chopy sie starzeją, a na starość człowiek łagodnieje. Choć kawałek mną nie targa to jednak się podobie.

Vicarious, but not Vigorous.

jak dla mnie super plytka az nabralem ochoty na koncert

Z pewnością nie nagrają już płyty takiej jak “Undertow” nie zrobią (ja się cieszę), choć była super jak na tamte czasy i temu zapreczyc nie sposób.
“Aenima” jest rewelacyjna - najczęściej do niej wracam.
“Lateralus” to zupełnie coś nowego - łoił mi zad przez dobre 6 m-cy. Jak zagrali “Grudge” na dzień dobry w Krakowie to włosy stały mi dęba i cierpła skóra na plerach.
Po przesłuchaniu “Vicarious” spodziewam się czegoś wielkiego po nowej płycie i raczej nie powinienem się zawieść.

Wear your grudge like crown of negativity.

Pozdrawiam.

włosy na rękach of kors :wink:

TOOL nie zawiódł, płyta wciaga w podroz po toolosferze.
co tu sie rozpisywac, kto wie co dobre, siedzi teraz przezywajac swoje 10,000 dni :wink:
“Prying open my third eye” ! :wink:
respect dla A. Jonesa (za gitare i rezyserke klipow) i M.J. Keenana (caloksztalt)
bo po co smucic ze ‘to nie to samo co Aenima/Lateralus/Undertow’ :wink:

(szkoda ze Isis zrezygnowal z supportowania ich 24.06 w Spodku, i tak Grudziadz Tattoo Fest 2k6 > Tool & COMA [jea 8) ] )

kto zainteresowany moge sie ustawic na slsk na noc (upload 10 kb :confused: )

[quote=“3StepsAhead”]

włosy na rękach of kors [/quote]

hehe i na plerach też (włosy afkors) :wink:

no no… nowa płyta wypas! dobra! ale trzeba obsłuchać bo nie wchodzi od razu - z resztą jak każda płyta Tool’a.

zgadzam sie
na poczatku tez zlowrozylem
ale im dluzej slucham tym bardziej mnie ta plyta wciaga lubie takie rzeczy
imo to oznaka ze album jest naprawde dobry :slight_smile:

[quote=“czarzły”]im dluzej slucham tym bardziej mnie ta plyta wciaga lubie takie rzeczy
imo to oznaka ze album jest naprawde dobry :slight_smile:[/quote]

to oznaka, że ma więcej niż jeden poziom :wink:

a ja się zawiodłem. możliwe ze muszę dać tej płycie więcej czasu żeby mi podeszła. po pierwszym kawałku myślałem że ta płyta przebija moją ulubioną aenime, a tu porażka i niestety muszę zgodzić się z ósemką, jak bym chciał dobrego prog rocka posłuchać to uderzył bym w king crimson, polski riverside czy inne rush’e.

www.newestmp3s.com - w search “10000 days”, a znajdzie się :slight_smile: Troszke jakaś Pani przeszkadza, ale można przynajmniej przed zakupem sprawdzić cały album. Pozdro!!

apple.com/trailers/independe … dintowine/

Wyciekł nowy Puscifer, “Conditions Of My Parole”.
http://img18.imageshack.us/img18/327/covertns.jpg

Jak nie wszystko Puscifera mi wchodziło tak ten album łykłem za pierwszym podejściem

Fajne :smiley: Od początku ten projekt mi się bardzo podobał, najnowsze dziecko utwierdza mnie w przekonaniu, że warto było poświęcić Pusciferowi kilka chwil życia…

Ale z utęsknieniem czekam na jakieś wieści z obozu Tool’a :blush:

youtube.com/watch?v=4shLygmAx1Y
nagrywka od wakacji, album w zimie

już prawie zapomniałem że istnieją

chyba cos sie dzieje w temacie