Tymon Tymański

hihih już nie mogę się doczekać, tymański mówi:
“Od sierpnia wchodzę do studia i nagrywam dwie płyty naraz. Pierwsza będzie nosiła tytuł “Polskie gówno” i będzie kontynuacją “Polovirus” i muzyki z “Wesela”. Myślę, że można się po niej spodziewać czegoś najgorszego.”

był czas kiedy obie te płytki często gościły w moim cd .a dzisiaj sobie zapodam te sidiki.

e no co Ty matoł o woodstocku czytasz? przecież to takie passe!

ja tymona nawet oglądałem :blush:

ja tyz i nawet mi sie podobalo 8)

git!

[quote=“Lathspeel”]

ja tyz i nawet mi sie podobalo 8)[/quote]

przegapilem :cry:

Mało który wykonawca drażni mnie tak jak TT. :slight_smile:

drażni jak skurwesyn…

a co powiesz o tym panu? zwłaszcza teraz?

tymon jest ok :slight_smile:

tymon to dwie osobowości - błazen i artysta,
ostatnio przeważa to pierwsze, ale lubię jego poczucie humoru i raczej nie nudzi mnie to, chociaż bardzo też go cenię za płyty z Miłością i pierwsze 3 albumy Kur, fajna też była pierwsza płyta Tymański Yass Ensemble,
podsumowując, nie gość jest bardzo w porządku, w dodatku jest bardzo sympatyczny i zabawny w kontakcie osobistym, bez gwiazdorzenia - to się ceni

[quote]“Wziąłem udział w “Kolorowej Niepodległej”, bo myślałem, że będzie demonstracją solidarności z gejami, lesbijkami, wszelkimi innowiercami, ludźmi o innym kolorze skóry. Odważną mobilizacją przed budzącymi się siłami neofaszyzmu. Uczestnictwa w samej akcji nie żałuję, i choć manifestacja była naprawdę w porządku, cały jej kontekst został użyty dla rozdrażnienia ludzi z drugiej strony, po której poglądy skrajnie nacjonalistyczne - jak sądzę - tworzą zdecydowaną mniejszość” - pisze Tymański i dalej kontynuuje:

"Po czasie widzę, że była w tym wszystkim jakaś matołkowata, harcerska złośliwość, której daleko do prawdziwego bohaterstwa. Jakbyśmy - z braku laku - prosili się o swoją małą wojenkę domową. Jakby nie starczyło tych wojen w historii Polski. To znamienne, że mój przyjaciel Robert Brylewski chwilowo znalazł się po drugiej stronie barykady. Został za to bezlitośnie zdisowany przez lewicę i anarchistów, ale w prywatnej rozmowie wyjawił mi swoje powody - żali się “Tymon”.

Chciał się na własne oczy przekonać, czy faktycznie po tamtej stronie znajdzie się tysiąc łysych nazioli, na których obecność godzą się prawicowcy i narodowcy. Oczywiście nic takiego nie zobaczył. Ufam Robertowi, bo wiem, że jest to człowiek, którego osobista etyka wykracza ponad prymitywne, ideologiczne podziały. Ja również nie chciałem nikomu naubliżać. Pragnąłem tylko wyrazić troskę o losy mniejszości, ale wyszło z tego jakieś głupie rzucanie kamyczkami. “Hej, ch… (skrót. - red.) - jestem lewicowcem! Jestem lepszy i pier… (skrót - red.) twoją prawicę!” Mam w gdzieś takie deklaracje i takie podziały."[/quote]

tokfm.pl/Tokfm/1,102433,1164 … erska.html

Panie Tymon, nic tylko odszczekac swoją obecnośc na blokadzie i gnac z kawałkiem “Dymac orła białego” na kolejny wszechpolsko - ipeenowski spęd :unamused:

Zresztą w samej blokadzie nie uczestniczył, tylko zaśpiewał parę songów na michnikowej ciężarówce, a później gdzieś zniknął jak reszta celebrytów…

A w ogóle to nacjonaliści i ich kumple to jest takie zajebiste dobro narodowe, że w żadnym wypadku nie wolno ich krytykowac, blokowac, atakowac, bo się bidulki denerwują i moga przestac się rozmnażac. :smiley:

Nie wiem po grzyba gośc teraz mąci. Zmienił dilera? :laughing:

[quote]PiS-owcy zainteresowani byli łożeniem na program informacyjno-kulturalny “Łossskot”, to PiSowcy próbowali zmodernizować Trójkę, wydawać płyty i robić koncerty w ramach imprez Muzeum Powstania Warszawskiego.
To PiS-owcy działali przy Jazz Jamboree i wydawali książki o Pomarańczowej Alternatywie czy Totarcie.[/quote]

No przecież otwartym tekstem pisze o co cho:)

jedno jest pewne, brylu dobry towar zaaplikował niedoszłemu zięciowi, fajka pokoju zmieniła tymona i teraz gada jak biały człowiek :laughing:

Jak dla mnie, to Tymon pewnie dostał intratna propozycję zagrania na imprezie podobnej do tej na której zagrał Brylu. Więc, żeby kubeł pomyj się nie wylał po fakcie, to wyprzedził uderzenie tłumacząc się za wczasu :slight_smile:

troszkę pierdolicie głupoty…przeczytajcie cały tekst, a nie kilka linijek
tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11646435,_Tymon___Kolorowa_Niepodlegla__to_matolkowata_harcerska.html

Przeczytałem. Kilka razy. Zanim napisałem swój post. Nie rozumiem, w którym momencie pierdolimy głupoty większe od niego samego? Hę?

[quote=“Krzysiek Dezerter”]troszkę pierdolicie głupoty…przeczytajcie cały tekst, a nie kilka linijek
tokfm.pl/Tokfm/1,102433,11646435,_Tymon___Kolorowa_Niepodlegla__to_matolkowata_harcerska.html[/quote]

Krzysiek, ja rozumiem że Dezerter nie idzie na wojnę, co moim zdaniem dość zgrabnie wytłumaczyliście z Robertem w wywiadzie udzielonym Bezkocowi (i w sumie się z grubsza z tym zgadzam), ale to co wygaduje Tymański to jest jakaś żenada więc z tym troszkę pierdoleniem głupot* to się może nie zapędzaj.

• no chyba że to o poście Pandy, no ale to już norma jest :wink: