Walkman naprawa,szukam serwisu,kogoś kto by naprawił sprzęt

Jak w temacie,mam walkmana,który wymaga wymiany paska,pisałem z dwoma serwisami jedni chcieli 300zł,drudzy 200zł,wolałbym jednak coś tańszego znaleźć,ktoś ma jakiś namiar na jakiś serwis w Polsce gdzie robią dobrze i w miarę przystępnej cenie,bądź sam się zajmuję naprawą takich rzeczy ? :wink: jak coś to pisać

Powaga krzyczą takie sumy za wymianę paska?! Nie masz w okolicy jakiegoś najzwyklejszego serwisu rtv?

aż sam się zdziwiłem,sam pasek kosztuję gdzieś z 30zł na ebay,pewnie jakiś serwis jest ale wolę pierw popytać o kogoś sprawdzonego kto siedzi w temacie,a zależy mi bardzo na tym

A to jakiś rzadki lub stary model? Czasem w serwisie mają różne wynalazki, może jakieś zamienniki. Pewnie darzysz sentymentem ten sprzęt, bo z drugiej strony w tych cenach można znaleźć coś sprawnego albo i nówkę.

Z tego co wiem to ten model (Sony WM-EX194) jest drogi na aukcjach,kupiłem go za dyszkę na giełdzie staroci plus dostalem gratis kasetę naughty by nature od dziadka :smiley: no mimo wszystko jak już wspomniałem cena 200 czy 300 złotych gdzie pasek kosztuję jak mówiłem 30zł to jak dla mnie ciut za drogo ,a za takie 300zł myślę że taki sam i to nowy bym znalazł,bo czasem ludzie mają,kiedyś kupili nawet nie otworzyli i wystawiają

Jak za taką cenę kupiłeś to i tak jesteś na wstępie do przodu, plus ta kaseta :slightly_smiling_face:
Pasek możesz trafić na giełdzie lub w sklepie elektronicznym. Musiałbyś zajrzeć jak wygląda.
Tutaj koleś rozbiera chyba podobnego walka:

A jak sam nie chcesz się w to bawić to w zwykłym serwisie możesz trafić na kogoś łebskiego, nie ma się co z góry uprzedzać :wink:. Może na elektrodzie czy innym tego typu forum ktoś Ci pomoże z tym fantem.

Na ebay jest,ewentualnie się dowiem pierw czy to faktycznie ten pasek,ale w sumie wszystko na to wskazuje,sam rozkręcam nie raz różne sprzęty,tak to podobny model :wink:

Cóż,więc po świętam ogarnę kogoś u siebie w mieście i zobaczymy co i jak wtedy dam znać jak poszło,chyba że w międzyczasie ktoś tu się jeszcze trafi z jakąś uwagą bądź pomocą :wink:

3mam kciuki :slightly_smiling_face: