[ wegetariańskie miejscówki ]

Jesli chodzi o Gdansk to Bioway na Walach i Feed My Soul na Placu Dominikanskim to miejsca nieistniejace… Czy dobrze mniemam, ze w tej sytuacji w Srodmiesciu nie ma teraz zadnej 100% weg/e/an miejscowki?

Na Św.Ducha jest Manna 68

1 Like

A o tym nie wiedzialem, ale juz zapisane :slightly_smiling_face:

@Wolf, czy możesz uaktualnić Łódź?

z tego co pamiętam, od jakiegoś czasu każdy może edytować pierwszy post.

MYSŁOWICE - Sklep i kawiarnia ze zdrową żywnością:

1 Like

Jesli chodzi o Gdansk to Bioway na Walach i Feed My Soul na Placu Dominikanskim to miejsca nieistniejace… Czy dobrze mniemam, ze w tej sytuacji w Srodmiesciu nie ma teraz zadnej 100% weg/e/an miejscowki?

Oprócz Manny jest jeszcze Guga Spicy, ten sam adres co cukiernia. Podobno smacznie, ale trochę drogo. Nie wiem, nigdy nie byłem. :wink:

Biowaya na Wałach szkoda…

Faktycznie, mozna edytowac pierwszy wpis, wiec w sytuacji, gdy wrzucamy nowe info, dobrze robic jednoczesnie aktualizacje na gorze, z uwzglednieniem adresu ofkors.
Czasem cos zniknie, ale jak widac i pojawia sie ciagle (albo po prostu dociera do wiadomosci) cos nowego.

Okej, zaktualizuję Łódź w pierwszym wpisie.

W Łodzi jeszcze spoko jest Fresh Falafel. Facet robi je na miejscu więc rzeczywiście są świeże.

Adres, adres, adres :slightly_smiling_face:

https://www.google.com/search?q=fresh+falafel+lodz&oq=fresh+falafel+&aqs=chrome.1.69i57j0l3.6149j0j7&client=ms-android-huawei-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

1 Like

Celowo napisalem trzy razy “adres” :sunglasses:

Fresh Falafel ok. Dwie opcje do wyboru falafel-rollo i falafel-box. Tanio. Falafel box nieclae 9zl

1 Like

Bioway ewakuował się spod stacji Gdańsk-Wrzeszcz, ale widzę w wykazie, że jest w Galerii Bałtyckiej. To przeprowadzka czy w Galerii był już wcześniej?
A w Łodzi działa sobie Yellow. Na obrazku info o lunchu, ale lokal czynny cały tydzień.
image
Dopisuję.

Dawno tam nie byłem, co to za sos?

Do listy można dopisać:

Toruń:
Chwast Prast ul.Klonowicza 37

Poznań:
Bez jaj ul.Taylora 1

Kraków:
No Bones ul. Bracka1

Gdańsk:
W miejscu gdzie był Hummusland od roku jest House of Seitan

W Hummuslandzie nie bylem, wiec moze uda mi sie sprawdzic House of Seitan - z drugiej strony intrygujaca nazwa byloby Church of Seitan :wink:
PS. mozesz edytowac pierwszy post.

Dzięki za info. Już edytowałem pierwszy post. Oprócz wyżej wymienionych dodałem jeszcze gdańską Fallę

Sprawdź koniecznie House of seitan, moim zdaniem najsmaczniej wegańskie bistro w 3mieście

1 Like

Dzieki za rekomendacje - przy najblizszej okazji jestem w HOS :slightly_smiling_face:

House of seitan to był główny punkt mojego krótkiego urlopu w Gdańsku. Mała miejscówka, ale kumata załoga i gulasz tak pyszny że się autentycznie wzruszyłem

3 Likes