[ wegetariańskie obuwie ]

hej. na wstepie zaznaczam - darujcie sobie odsylanie mnie do googla albo allegro bo przerabialem juz to i tylko bardziej sie wkurwialem. Na forum tez juz wszystkie tematy przeszukalem.

szukam jakichs ladnych butow, np w stylu nike - dunk, airmax, sneakers nie ze skory i juz mnie kurwica bierze. nie poprawia sprawy to ze mam rozmiar stopy 47.

ktos wie gdzie to mozna dorwac ??

mooshoes.com/invoice_variant … _id=199475
mooshoes.com/invoice_variant … _id=199498

Ja se zamówiłem pare dni temu.

ja kupilem te i sa mega wygodne:
ecx.images-amazon.com/images/I/4 … SS140_.jpg

skateshop 360 w Galerii Krakowskiej

[quote=“VszwedoV”]ja kupilem te i sa mega wygodne:

skateshop 360 w Galerii Krakowskiej[/quote]

fajne ile takie kosztują ?

ale Wróbel napisał że szuka ładnych :wink:

[quote=“youngblood”]

[quote=“VszwedoV”]ja kupilem te i sa mega wygodne:

skateshop 360 w Galerii Krakowskiej[/quote]

fajne ile takie kosztują ?[/quote]

jakos po znizkach i promocyjnej cenie byly za 150 a bez i w normalnej cenie bodajze 289 lub 299

vegetarian-shoes.co.uk/casua … 305_p.html

mam takie z ebaya za 40 zł i wymiatają :wink: Inny kolor tylko.

pickyourshoes.com/new4/nike_pega … lk_viv.htm
Akurat Twój rozmiar :wink:

[quote=“maciek”]http://www.mooshoes.com/invoice_variant.cgi?rm=edit&product_id=199475

Ja se zamówiłem pare dni temu.[/quote]

maciek, ile wychodzą takie saucony ? bo one dość spoko są

ale faktycznie, coraz trudniej trafić nieskórzane buty w pierwszym lepszym sketszopie…

[quote=“majkelxxx”]

[quote=“maciek”]http://www.mooshoes.com/invoice_variant.cgi?rm=edit&product_id=199475

ale faktycznie, coraz trudniej trafić nieskórzane buty w pierwszym lepszym sketszopie…[/quote]

kiedys rozmawialem z jednym typem o tym i on mi powiedzial ze jest mniejsze clo na produkty skorzane ( nie wiem czy tak jest ale wierze w jego wiedze w tym temacie ) pozatym niestety jest tendencja o ktorej piszesz…skoro rowleye nie sa juz syntetyczne, bo " Rowley dont give a fuck…" to tekst ktory wyczytalem w jednej z gazet deskorolkowych jakies 2 lata temu, to swiat sie konczy…zostaja Tempeltony

[quote=“VszwedoV”]

ale faktycznie, coraz trudniej trafić nieskórzane buty w pierwszym lepszym sketszopie…

kiedys rozmawialem z jednym typem o tym i on mi powiedzial ze jest mniejsze clo na produkty skorzane ( nie wiem czy tak jest ale wierze w jego wiedze w tym temacie ) pozatym niestety jest tendencja o ktorej piszesz…skoro rowleye nie sa juz syntetyczne, bo " Rowley dont give a fuck…" to tekst ktory wyczytalem w jednej z gazet deskorolkowych jakies 2 lata temu, to swiat sie konczy…zostaja Tempeltony[/quote]

no cóż, rowley w Trasherze sprzed kilku lat opowiadał jak lubi polowania na strusie wspólnie z wujkiem :wink:

[quote=“majkelxxx”]

ale faktycznie, coraz trudniej trafić nieskórzane buty w pierwszym lepszym sketszopie…[/quote]

Z tego sklepu, razem z przesyłką (poczta lotnicza za 35$), wychodzi 93,95$. Rewelacji nie ma, ale da się przeżyć. Ciężko znaleźć w ogóle sklep który by miał koszerne Saucony i wysyłał do Europy. :]

Co do Rowleyów to szkoda mi trochę - to były zawsze moje ulubione buty. Do teraz mam 3 pary jeszcze. No ale się skończylo. :

[quote=“xatex”]http://www.vegetarian-shoes.co.uk/casual_-_sports/x_trainer_white/11305_p.html

mam takie z ebaya za 40 zł i wymiatają :wink: Inny kolor tylko.[/quote]

ja tu lekko zwariowałem :slight_smile::slight_smile:
vegetarian-shoes.co.uk/casua … 655_p.html
może się do nich przymierzę

przy okazji polecam sklepy CCC znalazłem tam ostatnio tanie (49 pln), nieskórzane obuwie - wg.mojej kategorii nawet ładne, nie korporacyjne, zerolansiarskie :slight_smile:

toz to adidas, tylko z dwoma paskami :smiling_imp:

kupuj Saucony.

W kazdych innych bedziesz wygladal jak model Cropp

:slight_smile:

nie dowcipkuj :slight_smile:…zawsze na wiosnę łażę i szukam, 49 zyla, za szyte obuwie :slight_smile:…to jest panie okazja… :slight_smile:

no nie da sie ukryc. aporpos jak juz tak nazwami jest sypane, swego czasu 100 % vegan buty mozna bylo kupic w Heavy Duty, ale profil tej firmy chyba taki nie jest…

http://img209.imageshack.us/img209/3070/dsc00379qq0.jpg

28 pln na bazarku i wali mnie że to podróby vans. Zajebiście się nosi

Nie wiem czy mam racje, ale czy przypadkiem cała linia obuwia firmy CORMAX nie jest robiona z syntetyków?

ewidentnie :laughing:

do tego cena i ta czerwona gwiazda na etykiecie dają wprost rewolucyjną radość z noszenia na nogach takich ciżemek :smiling_imp: