Wolfbrigade

myspace.com/wolfbrigadeofficial

[quote]First MP3 from our upcoming album “COMALIVE” is up now on our Myspace Profile.

COMALIVE will be released in time for our US tour in September on PROFANE EXISTENCE(US) and FARWELL/HATE(Europe) records.

Enjoy this first teaser from the upcoming album.

Cheers
WB [/quote]

O taaak!

moc!

bardzo fajny kawałek

jak na wolfbrigade przystalo…

płonie mi dupa/jaram się :smiley:

jestem zadowolony :smiley:

Bardzo spoko :wink:

więcej hałasu dodali, moze nowa plyte urozmaica troche… oczekuję! swemerchshop.jetshop.se/ListProd … px?cat=244

Wolfbrigade to klasyczny przykład zespołu, który jest zajebisty, ale nie chce mi się go słuchać. Nigdy chyba nie przebrnąłem przez całą płytę. Nie wiem jak to działa, ale tak już jest.

Nowy kawałek poza tą przyjemną melodyjną wstawką jest wzorem przeciętności, więc pewnie nowa płyta nie zmieni za bardzo mojego podejścia do tej kapeli. na plus na pewno to, że jest jakby dużo więcej mocy niż na poprzednich nagraniach. to pewnie dlatego, że jest jakieś dwa razy głośniej :wink:

ja tak mam z twoją kapelą…przy czym ,aby porównanie się naprawdę zgadzało,wyrzucamy ze zdania słowo zajebisty :smiling_imp:

Zajebisty kawalek, czekam na plyte.

Jak zwykle dobrze łupią. :exclamation:

świetne-klasyczne-nieśmiertelne

wykurwisty!

tak!

całkiem fajne

nawet git bo ostatni lp byl slabszy od wczesniejszych produkcji

Spoko numer ale nie będę się zachwycał, póki nie usłyszę całej płyty. :slight_smile: