Xibalba [USA]

myspace.com/placeoffear
myspace.com/placeoffear
myspace.com/placeoffear

Spanish Harlem - moooooooooc :exclamation: :exclamation: :exclamation: Ktoś chętny wydać? :wink:

idealna sciezka dzwiekowa do dzisiejszego pokurwionego dnia

chetnie obadam calosc bo podoba mi sie :exclamation:

Co jest? Nikt się nie jara? Chłopaki świetnie zżynają z Disembodied i mnie się whuj podoba ta muzyczka.
Demko do ściągnięcia na ich bloga$$ku: fearxibalba.blogspot.com/2009/03/2012-demo.html

Podbijam, bo mają 2 nowe kawałki: myspace.com/placeoffear

ten zespol jest totalnie zajebisty. czesto slucham Disembodied to nie dziwne ze i ten zespol mi sie " widzi "

podbije temat bo jadac do pracy zapodalem sobie demo i znow mnie wbilo w ziemie…lubie bardzo

znam ten band od dawna ale dopiero trafiłem na temat.wyrażam swoją stu procentową aprobatę ,jest pierdolnięcie aż miło.

Bump dla zajebistego zespołu. Właściwie obie Xibalby, ta i black metalowa wymiatają.

finger on the trigger
barrel to my head
…]
pull the trigger.just do it

tekst prosty lecz mistrzowski

myspace.com/placeoffear ogarnijcie tego wideosa z vimeo bo to co można tam usłyszeć to nieporozumienie.

Poza tym chłopaki oglądają dobre filmy - w trailerze ‘7 dusz’ willem smithem. :wink:

ten zespol jest tak zajebisty ze az mi slow brak…wolno, totalnie ciezko i na totalnym wkurwieniu na swiat

musze dorwac ta plyte!

spokojnie ,chłopaki wydają w BDHW - więc dorwanie nie bd trudne ziomek :wink:

myslalem ze jakas inna wytwornia ich wyda, nie graja bd ani tym podobnych rzeczy, ale nie zmienia to tego ze plyta jest zajebista, sciagnalem pirata, i teraz czekam az przyjada do europy lub ktos bedzie mial ich plyte w distro, Spooky??

vimeo.com/14716926 - myślę że zainteresowani z chęcią ogarną

No problemo, bedzie bankowo w distro za jakiś czas :mrgreen: 8)

jest grubo!

muza spoko ale wokal nie daje rady jakos sie meczy zamiast pierdolnac z ryja.

coldcutsmerch.com/store/inde … u82sqqmsc3

na ilovemosh jest earthquake do ściągnięcia.zacieram łapy na oryginał :smiling_imp:

no to pierwsza rzecza jaka zrobie po przyjsciu z pracy bedzie sciagniecie tego stuffu, choc z tego co widze numery byly juz na wczesniejszych wydawnictwach

Cold jest nówka sztuka